Анна Осмехіна: Талановита дизайнерка і засновниця бренду TTSWTRS

09.07.2024   16:06    27

Анна Осмехіна — ім’я, яке асоціюється з креативністю, сміливістю і новаторством в українській моді. Вона є засновницею бренду TTSWTRS, який здобув популярність завдяки своєму унікальному підходу до дизайну, поєднуючи мистецтво татуювання з модою.

Початок шляху

Історія TTSWTRS розпочалася у 2013 році, коли Анна, тоді ще стилістка і художниця по костюмах, створила першу капсулу одягу з принтами, натхненними татуюваннями. Ідея виникла випадково — під впливом знайомства з відомим тату-майстром Йеном Левіним. Перший успіх не змусив себе довго чекати: колекція миттєво розпродалася у культовому паризькому концепт-сторі Colette, і це стало початком тріумфального шляху бренду​​.

Філософія бренду

Основна ідея TTSWTRS — це створення ілюзії тіла, вкритого татуюваннями, які гармонійно поєднуються з одягом. Це дозволяє не тільки висловити свою індивідуальність, але й підкреслити важливість самовираження та прийняття свого тіла. Бренд співпрацює з різними художниками, фотографами і тату-майстрами, створюючи колекції, які відображають сучасні тенденції та актуальні теми​​.

Визнання і популярність

Сьогодні TTSWTRS — це міжнародний бренд, чиї колекції продаються у 12 країнах світу, а знаменитості на кшталт Ніккі Мінаж, Кортні Кардашьян і Вінні Харлоу носять одяг від Анни Осмехіної. Команда бренду налічує 76 осіб, і вони продовжують розширювати своє виробництво, відкривати нові шоуруми і залучати нових клієнтів. Більшість продажів припадає на США, Україну, Росію та країни Азії, тоді як європейський ринок становить менше 3% від загального обсягу​.

Виклики і досягнення

Анна Осмехіна відзначає, що робота з азійськими клієнтами навчила її, що найважливіше — це дотримання термінів. Кілька років тому бренд втратив кількох великих клієнтів через затримку поставок, після чого вирішили виготовляти більшість продукції самостійно, що дозволяє краще контролювати якість і строки виконання замовлень​​.

Соціальна відповідальність

TTSWTRS активно бере участь у різних соціальних та екологічних ініціативах. З 2020 року бренд запровадив низку проєктів, спрямованих на вирішення екологічних проблем, а також підтримку мистецьких і соціальних заходів. Це підкреслює відповідальне ставлення компанії не тільки до моди, але й до глобальних викликів сучасності​​.

Анна Осмехіна та її бренд TTSWTRS продовжують надихати своїми сміливими ідеями та унікальним підходом до дизайну. Вони демонструють, що мода може бути не тільки засобом самовираження, але й потужним інструментом для змін у суспільстві.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту