Ельвіра Гасанова – зірка фешн-індустрії зі Сходу України

08.07.2024   19:06    24

Ельвіра Гасанова – талановита українська дизайнерка, яка стрімко здобула популярність на світовій модній арені. Народжена в Донецьку, Ельвіра з дитинства мала хист до творчості. Хоча вона спочатку обрала професію стоматолога, її пристрасть до моди виявилася сильнішою, і згодом вона вирішила змінити свій життєвий шлях та присвятити себе дизайну одягу.

Ранні роки та становлення бренду GASANOVA

Початок кар’єри Гасанової не був легким. Вона створювала свої перші колекції практично без фінансової підтримки, покладаючись лише на свій талант і наполегливість. Перші покази викликали зацікавлення серед модної спільноти, але справжній прорив стався після того, як її колекції почали з’являтися на престижних модних подіях.

Перші успіхи надихнули Ельвіру на створення власного бренду GASANOVA, який швидко завоював визнання серед шанувальників моди. Її колекції вирізняються сміливістю дизайнів, яскравими кольорами та увагою до деталей. Вона постійно експериментує з новими матеріалами та формами, що робить її роботи унікальними та впізнаваними.

Підкорення міжнародної арени

Великим кроком для GASANOVA стало участь у New York Fashion Week. Колекція SS22 була представлена у цифровому форматі, і це рішення виявилося надзвичайно успішним. Колекція включала структурні оборки на міні-сукнях та об’ємних топах у насичених кольорах, таких як ультрамарин, смарагдово-зелений, маджента та грушево-жовтий. Це привернуло увагу світових модних критиків та знаменитостей.

Серед шанувальників бренду GASANOVA є відомі особистості, такі як Джіджі Хадід та Кортні Кардаш’ян. Їхні фотографії в одязі від Гасанової викликали великий інтерес до бренду у соціальних мережах. Наприклад, Кортні Кардаш’ян опублікувала світлини у комбінезоні зі стразами Swarovski, який став справжнім хітом.

Вплив війни на творчість

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну суттєво вплинуло на діяльність Ельвіри та її бренду. Як і багато інших українських дизайнерів, вона була змушена адаптуватися до нових умов. Колекція SS’23 включала елементи мілітарі, такі як штани карго та шорти, що відображає реалії воєнного часу в Україні.

Ельвіра не тільки продовжує творити, але й активно допомагає своїй країні. Бренд GASANOVA залучений до виробництва одягу для військових, демонструючи таким чином підтримку захисникам України. Її творчість стала свідченням стійкості та патріотизму українців.

Співпраця з першою леді України

Зокрема, бренд GASANOVA часто з’являється у гардеробі першої леді України Олени Зеленської. Наприклад, на зустрічі з принцесою Уельської Кетрін та першою леді США Джилл Байден у Лондоні, Зеленська обрала сукню від Гасанової. Це ще раз підкреслює високий рівень довіри та визнання, яким користується дизайнерка у своїй країні.

Погляди на майбутнє

Ельвіра Гасанова продовжує працювати над новими колекціями, натхненно поєднуючи традиційні елементи з сучасними тенденціями. Вона прагне створювати одяг, який не лише виглядає стильно, але й має глибокий зміст. Її роботи відображають культурні та соціальні аспекти сучасної України, демонструючи світові багатогранність української моди.

Ельвіра Гасанова – це яскравий приклад того, як талант, наполегливість та любов до своєї справи можуть привести до міжнародного успіху. Її внесок у розвиток української модної індустрії є неоціненним, і вона продовжує надихати нове покоління дизайнерів своєю пристрастю та творчим підходом до роботи.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту