Іван Фролов – супермен українськой фешн-індустрії

08.07.2024   19:05    27

Іван Фролов є одним із найяскравіших представників української модної індустрії, який зумів підкорити не лише українське, а й міжнародне модне суспільство. Його бренд FROLOV відомий своїм унікальним стилем, що поєднує в собі корсетні вироби, ручну вишивку та couture-to-wear дизайни. Філософія бренду базується на інтелекті та провокації, комфорті та соціальній відповідальності.

Початок кар’єри та перші успіхи

Іван Фролов розпочав свою кар’єру у модній індустрії у 2015 році, коли заснував бренд FROLOV у Києві. Від самого початку він зосередився на створенні одягу, який поєднує в собі естетичність та соціальний зміст. Перші колекції FROLOV включали корсетні вироби та одяг з ручною вишивкою, що швидко здобули популярність серед модних критиків та споживачів.

Прорив на міжнародну арену

Завдяки своїй неповторній естетиці та високій якості виробів, бренд FROLOV швидко здобув міжнародне визнання. Одяг від Івана Фролова носять такі зірки як Beyoncé, Jennifer Lopez, Dua Lipa та багато інших. Влітку 2022 року бренд провів презентацію кутюрної колекції у Парижі та ready-to-wear колекції у Лондоні, що стало важливим кроком у його розвитку.

Особливості бренду та соціальна відповідальність

FROLOV відомий своїми корсетами, люксовими тканинами та ручною вишивкою. Кожен виріб створюється за індивідуальними мірками клієнтів, що забезпечує ідеальну посадку та комфорт. Бренд також активно досліджує складні соціальні теми, такі як культура трансгендерних людей, етика та естетика БДСМ, фетиші, ЛГБТК(ІА+) рух.

Нові колекції та виклики війни

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, робота бренду на деякий час зупинилася, і співробітники шили речі для військових на запити волонтерів. Однак влітку 2022 року бренд відновив свою діяльність та провів успішні покази нових колекцій. Колекція SPRING 2023 під назвою LOVE HURTS була присвячена коханню та болю, відображаючи складні емоції, які переживають українці в цей важкий час.

Іван Фролов та його бренд FROLOV продовжують надихати своєю стійкістю, інноваційним підходом та вмінням поєднувати моду з важливими соціальними питаннями, що робить його справжнім суперменом української фешн-індустрії.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту