Катерина Сільченко – талановитий дизайнер і засновниця бренду «The Coat»

09.07.2024   15:52    128

Катерина Сільченко — одна з найталановитіших та найвідоміших українських дизайнерок, засновниця бренду «The Coat by Katya Silchenko». Вона створила власний стиль, який поєднує в собі елегантність, сміливість та індивідуальність, роблячи її роботи впізнаваними і улюбленими багатьма жінками в Україні та за її межами.

Катерина Сільченко народилася у Дніпрі та з раннього дитинства цікавилася модою. Після закінчення університету вона працювала моделлю, а згодом почала розвивати власний бренд. У 2014 році вона заснувала «The Coat», який швидко здобув популярність завдяки високій якості матеріалів, вишуканому дизайну та увазі до деталей. У своїх колекціях Сільченко використовує натуральні тканини та унікальні декоративні елементи, створюючи образи, що поєднують традиції та сучасність.

Бренд «The Coat» відомий своїм підходом до етичної моди, акцентуючи увагу на усвідомленому споживанні та зменшенні відходів. Кожен виріб створюється індивідуально під замовлення, що дозволяє уникнути надвиробництва та зберегти ресурси. Катерина вірить, що такий підхід є не лише екологічно безпечним, але й сприяє більш глибокому зв’язку між дизайнером та клієнтом.

Окрім створення модного одягу, Катерина Сільченко активно підтримує соціальні ініціативи та благодійні проекти. Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну бренд продовжував працювати, створюючи нові колекції, що символізують стійкість і надію. Її команда також реалізувала кілька проектів, спрямованих на підтримку українських громадян і військових​​.

У 2021 році Катерина Сільченко отримала премію «Найкращий дизайнер жіночого одягу» (BFA UA), що підтвердило її внесок у розвиток української моди та її значення на міжнародній арені. Її одяг обирають такі відомі особистості, як Віра Брежнєва, Ріта Ора, Тіна Кароль, Джамала та інші, що свідчить про високий рівень довіри та популярність бренду серед зірок і модниць​​.

Катерина Сільченко продовжує дивувати своїми новими колекціями, в яких поєднує сучасні тенденції та власне бачення моди. Її роботи не лише красиві, але й надихають жінок бути впевненими, сміливими та вільними у вираженні своєї індивідуальності. Бренд «The Coat» став символом української моди, що завойовує серця модниць по всьому світу.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту