Ксенія Шнайдер – фешн дизайнер з України

09.07.2024   15:57    31

Ксенія Шнайдер – відома українська дизайнерка, яка здобула популярність своїм інноваційним підходом до моди та екологічною свідомістю. Вона разом із чоловіком, Антоном Шнайдером, заснувала бренд KSENIASCHNAIDER, який швидко став впізнаваним на міжнародній арені.

Однією з найбільш значущих розробок Шнайдер є джинси demi-denims, які поєднують у собі елементи кюлотів і джинсів-скінні. Ця модель стала справжнім хітом серед модників і привернула увагу багатьох знаменитостей, таких як Белла Хадід, Джіджі Хадід та Дуа Ліпа​​.

Бренд KSENIASCHNAIDER відомий своєю прихильністю до сталого розвитку та ресайклінгу. Шнайдер активно використовує перероблені матеріали та впроваджує екологічні практики у виробництві. Наприклад, у новій колекції осінь-зима 2024/25, представленій на Тижні моди в Копенгагені, використовуються натуральні тканини та перероблені матеріали. Колекція має назву “Nature Always Wins” (“Природа завжди перемагає”) і натхнена красою та стійкістю природи​​.

У своїх роботах Ксенія досліджує перетин спортивного і витонченого стилів, створюючи унікальні образи, які гармонійно поєднують мішкуваті силуети з жіночними елементами. Вона також постійно експериментує з денімом, що є знаковим матеріалом для її бренду​​.

Ксенія Шнайдер вважає важливим не тільки створення модних колекцій, але й впровадження свідомого споживання у повсякденне життя. Вона активно пропагує філософію ресайклінгу та екологічного стилю життя, співпрацюючи з брендами, які поділяють ці цінності. Наприклад, вона стала амбасадоркою екологічного бренду косметики, що підкреслює її відданість екологічній свідомості​​.

Отже, Ксенія Шнайдер – це не просто дизайнерка, а й активістка, яка прагне змінити світ моди на краще, впроваджуючи екологічні практики та надихаючи інших на свідоме споживання. Її унікальний підхід до дизайну та стійкість у вирішенні екологічних проблем роблять її справжнім лідером у сучасній модній індустрії.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту