Ruslan Baginskiy: український майстер капелюха, який підкорив Голівуд

08.07.2024   19:01    36

Ruslan Baginskiy, український дизайнер головних уборів, завоював міжнародне визнання завдяки своїм унікальним та стильним капелюхам. Його роботи стали популярними серед зірок Голівуду та відомих модниць усього світу.

Початок кар’єри Ruslan Baginskiy був досить непростим. Після закінчення навчання у Львові, він почав працювати як стиліст у різних українських журналах мод. Перші капелюхи Ruslan створював власноруч для фотосесій, що викликало значний інтерес до його робіт серед колег та друзів. Згодом він вирішив зосередитися виключно на створенні головних уборів, що стало переломним моментом у його кар’єрі.

Перший великий прорив у кар’єрі Baginskiy відбувся на Українському тижні моди, де його капелюхи вперше побачила широка публіка. Виставка пройшла з великим успіхом, і невдовзі після цього його роботи почали з’являтися на міжнародних показах мод. Зокрема, його капелюхи були представлені на Тижні моди в Парижі та Мілані, що значно підвищило впізнаваність бренду Ruslan Baginskiy на світовій арені.

Згодом його капелюхи стали з’являтися на головах таких знаменитостей, як Мадонна, Белла Хадід, Ель Фаннінг, Тейлор Свіфт, Джіджі Хадід, Ріта Ора, Софія Вергара, Шер та інші. Його роботи відрізняються від інших завдяки високій якості матеріалів та витонченій техніці виконання.

Однією з головних причин успіху Baginskiy є його здатність поєднувати традиційні техніки з сучасним дизайном. Наприклад, його знамениті капелюхи “baker boy” та широкополі федори стали іконами сучасного стилю. Бренд Ruslan Baginskiy також активно співпрацює з іншими модними домами та бере участь у міжнародних проектах. Влітку 2024 року бренд відкрив літній поп-ап у Galeries Lafayette в Парижі, що стало значною подією у світі моди​​.

Унікальність бренду підкреслюється також і його соціальною відповідальністю. Ruslan Baginskiy активно підтримує українську культуру та мистецтво, що ще більше збільшує його популярність на міжнародному рівні. Його капелюхи можна знайти у найвідоміших бутиках світу, а також на офіційному сайті бренду​​.

Завдяки своїй праці та таланту, Ruslan Baginskiy не лише підкорив Голівуд, але й став символом сучасної української моди, яка завойовує серця людей по всьому світу.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту