Співак Артем Півоваров – біографія від початку кар’єри до сьогодення

09.07.2024   16:30    27

Початок кар’єри

Артем Пивоваров народився 28 червня 1991 року в місті Волчанськ, Харківська область. З дитинства захоплювався музикою, і це захоплення переросло у професійне заняття, коли він переїхав до Харкова і почав займатися музикою на професійному рівні. Його музична кар’єра стартувала у 2012 році з виходом дебютного альбому “Космос”​​.

Перші успіхи та визнання

Перший великий успіх прийшов до Артема у 2014 році після виходу синглу “Забирай”, який швидко став популярним. Його унікальний стиль і звучання почали привертати увагу широкої аудиторії, і він активно почав брати участь у музичних фестивалях та концертах по всій Україні. У 2016 році вийшов його другий альбом “Океан”, який ще більше закріпив його позиції на музичній сцені.

Проєкт “Стихія”

Особливе місце у творчості Артема займає проект “Стихія”, який розпочався у 2017 році. Це серія альбомів, кожен з яких присвячений одній із стихій — воді, вогню, повітрю та землі. Першим вийшов альбом “Стихія води”, за ним – “Стихія вогню”​​. Проект отримав визнання критиків і слухачів за глибокий концептуальний підхід і високий рівень виконання.

Міжнародні успіхи та колаборації

Артем Пивоваров відомий своїми колабораціями з іншими популярними українськими та міжнародними виконавцями. Серед них — дуети з Quest Pistols, Тіною Кароль, Дорофєєвою та іншими. У 2022 році він вирушив у світовий тур, який охопив Європу та США, зміцнивши свої позиції на міжнародній сцені​ ​.

Проєкт “Твої вірші, мої ноти”

Одним із найпопулярніших проектів Артема є “Твої вірші, мої ноти”, який стартував у 2020 році. Мета проекту — популяризація української поезії через музику. Пивоваров створює музичні композиції на основі віршів відомих українських поетів, таких як Ліна Костенко, Василь Симоненко, Іван Франко, Леся Українка та інші. Цей проект швидко здобув популярність і став унікальним явищем в українській культурі​ .

Військовий час і патріотичні проекти

Під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну Артем активно підтримував ЗСУ, даючи концерти та записуючи нові пісні. Проект “Твої вірші, мої ноти” набув ще більшої популярності, зокрема завдяки патріотичним пісням, таким як “Чути гімн” та “Думи” на слова Тараса Шевченка, яку він виконав разом з Надією Дорофєєвою​ .

Сучасні досягнення

На сьогодні Артем Пивоваров є одним із найпопулярніших українських виконавців. Він випустив чотири сольні альбоми, десятки синглів та безліч кліпів. Його музика постійно займає перші рядки чартів, а його унікальний стиль і харизма продовжують заворожувати нових шанувальників. Артем також є володарем кількох престижних музичних премій, таких як Yuna в номінаціях “Найкращий виконавець” і “Хіт року”​​.

Артем Пивоваров не тільки талановитий музикант, а й активний громадський діяч, який своїм прикладом надихає інших. Його творчість залишається актуальною і затребуваною, а нові проекти та колаборації обіцяють ще багато цікавого у майбутньому.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту