Співак MELOVIN – біографія від початку кар’єри до сьогодення

10.07.2024   19:09    26

Ранні роки і перші кроки у музиці

MELOVIN, справжнє ім’я якого Костянтин Бочаров, народився 11 квітня 1997 року в Одесі, Україна. З дитинства захоплювався музикою, що підштовхнуло його до участі в різних конкурсах та фестивалях. Музична кар’єра MELOVIN почалася з участі у шоу “Х-фактор” у 2015 році, де він здобув перемогу, підкоривши серця глядачів своїм незвичайним голосом і харизмою.

Шлях до успіху на “Євробаченні”

Після перемоги на “Х-факторі” MELOVIN продовжив працювати над своєю музичною кар’єрою, випускаючи нові пісні та виступаючи на різних майданчиках. В 2018 році він взяв участь у національному відборі на “Євробачення” з піснею “Under the Ladder”. Його емоційний виступ і сильний вокал дозволили йому здобути перемогу в нацвідборі та представляти Україну на міжнародному конкурсі. На “Євробаченні-2018” у Лісабоні MELOVIN зайняв 17 місце у фіналі, отримавши високу оцінку від міжнародної аудиторії.

Творчість після “Євробачення”

Після “Євробачення” MELOVIN продовжував активно працювати над своєю музичною кар’єрою, випускаючи нові хіти та кліпи. Його пісні “That’s Your Role” і “Expectations” здобули популярність серед українських та зарубіжних слухачів. У 2020 році він випустив свій перший альбом “Octopus”, який отримав схвальні відгуки критиків і слухачів.

Національний відбір на “Євробачення-2024”

У 2024 році MELOVIN знову вирішив спробувати свої сили у національному відборі на “Євробачення”. Цього разу він виступив з піснею “Dreamer”. Для цього виступу він кардинально змінив свій образ, повернувшись до блондинистого кольору волосся, чим здивував своїх шанувальників. Пісня “Dreamer” присвячена мрійникам і, за словами MELOVIN, вона є його посланням до всіх, хто вірить у свої мрії​.

Особисте життя і вплив на суспільство

MELOVIN відомий не лише своєю музикою, а й активною громадською позицією. Він часто висловлює свою думку щодо важливих соціальних та політичних питань, підтримуючи права ЛГБТ+ спільноти і борючись проти дискримінації. Його відкритість і чесність завоювали повагу багатьох людей, а також зробили його іконою для молодого покоління.

Вплив на українську музичну сцену

MELOVIN є одним із тих артистів, які впливають на розвиток сучасної української музики. Його експерименти з жанрами, оригінальний стиль і сміливі виступи допомагають підвищити рівень української поп-музики і залучити до неї нових слухачів. Його приклад показує, що наполеглива праця і віра у власні сили можуть привести до великих досягнень.

Плани на майбутнє

MELOVIN продовжує працювати над новими проектами і обіцяє ще більше сюрпризів для своїх фанатів. Він не зупиняється на досягнутому і постійно шукає нові шляхи для самовираження в музиці. Його мрія — зробити українську музику відомою на світовій арені, і він невпинно йде до цієї мети.

Таким чином, MELOVIN є яскравим прикладом сучасного українського артиста, який не боїться експериментувати і вірить у свої сили. Його творчість і особистість надихають тисячі людей по всьому світу, роблячи його однією з найвизначніших постатей у сучасній українській музиці.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту