Співак Wellboy – біографія від початку кар’єри до сьогодення

10.07.2024   19:02    21

Антон Вельбой, відомий під сценічним ім’ям Wellboy, є однією з найяскравіших зірок сучасної української музики. Його псевдонім, який походить від справжнього прізвища, запропонував одногрупник, що вказав на схожість із англійським словом “well boy”, що означає “хороший хлопець”. Ця ідея сподобалася Антону, і так він став Wellboy​​.

Народився Wellboy у 1999 році в селі Грунь на Сумщині. Він змалку проявляв зацікавленість до музики, а підтримка сім’ї відіграла важливу роль у розвитку його таланту. Мати Wellboy активно допомагає сину, навіть ведучи його соціальні мережі​​.

Перший значний успіх прийшов до співака у 2021 році з виходом пісні “Гуси”, яка миттєво стала хітом і принесла йому визнання. Цей трек відкрив йому двері до великої сцени, і вже скоро Wellboy став одним із найпопулярніших артистів в Україні. За цей час він випустив низку успішних синглів, серед яких “Вишні” та “Перша леді”​​.

Wellboy також брав участь у національному відборі на “Євробачення 2022” з піснею “Nozzy Bossy”. Хоча він не переміг, його виступ привернув увагу широкої аудиторії та збільшив кількість його шанувальників. У 2024 році Wellboy знову спробував свої сили на “Євробаченні”, посівши третє місце, що стало значним досягненням у його кар’єрі​.

У творчості Wellboy помітний вплив української народної музики, яку він майстерно поєднує з сучасними музичними стилями. Його тексти вирізняються щирістю та оригінальністю, а голос співака зачаровує своєю теплотою і експресією.

Окрім музики, Wellboy активно займається благодійною діяльністю та підтримує різні соціальні проєкти. Він часто виступає на благодійних концертах та бере участь у заходах, спрямованих на підтримку дітей і молоді.

Wellboy продовжує активно розвиватися як артист, працюючи над новими піснями та проектами. Його кар’єра є яскравим прикладом того, як талант, праця та підтримка сім’ї можуть привести до великого успіху.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту