Співак YAKTAK – біографія від початку кар’єри до сьогодення

10.07.2024   19:04    24

YAKTAK, справжнє ім’я якого Ярослав Карпук, народився 4 травня 2005 року в смт Стара Вижівка, Волинська область. Він змалку захоплювався музикою, брав участь у численних вокальних конкурсах та фестивалях, де здобував призові місця і відзнаки. Вже в ранньому віці він став учасником та призером таких престижних конкурсів, як «Україна-мій дім», «Срібні дзвіночки» та «Золоте зернятко»​​.

Кар’єра YAKTAK у професійному музичному світі розпочалася у 2022 році, коли він заснував свій сольний проєкт і випустив дебютний кавер на пісню «Гуцулка Ксеня». Ця робота одразу привернула увагу слухачів, а згодом Ярослав почав випускати свої власні пісні, які швидко здобули популярність. Перший значний успіх прийшов до нього у 2023 році, коли він став переможцем премії Muzvar Awards у номінації «Найкращі нові імена поп-музики»​.

YAKTAK відомий своїм унікальним баритоном, який виділяє його серед інших виконавців. Його пісні часто потрапляють до топів стримінгових сервісів, таких як Spotify та Apple Music. Найвідоміші хіти співака включають «Батькам», «Танцюєш сама» та «Погляд», які він записав у співпраці з іншими популярними артистами, такими як Jerry Heil, MamaRika та KOLA​ ​.

Окрім музичної кар’єри, Ярослав також здобуває освіту в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва, де навчається на спеціальність «артист-вокаліст». Успіхи молодого артиста не обмежуються лише музичними нагородами; він також активно підтримує Збройні Сили України, збираючи кошти під час своїх концертних турів як в Україні, так і за кордоном​​.

У 2023 році YAKTAK став найпопулярнішим українським виконавцем за версією Spotify, що є значним досягненням для такого молодого артиста. Його треки регулярно входять до топ-10 найпопулярніших пісень в Україні, що свідчить про його велику популярність серед слухачів​.

Особисте життя Ярослава також привертає увагу його шанувальників. Він зустрічається з дівчиною на ім’я Аліса, яка підтримує його в музичній кар’єрі і допомагає у всіх аспектах, починаючи від стилю одягу до дизайну гітар. Ярослав підкреслює, що Аліса вірила в нього ще тоді, коли про його талант знали лише найближчі​​.

YAKTAK має великі плани на майбутнє, серед яких участь у Національному відборі на Євробачення-2024 з піснею «LaLaLa». Він першим виступить на відборі і має надію представити Україну на міжнародній арені​​.

Таким чином, YAKTAK є яскравим прикладом молодого талановитого артиста, який не лише завоював любов слухачів, але й активно підтримує свою країну у важкі часи. Його кар’єра лише набирає обертів, і попереду його чекають нові досягнення та перемоги.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту