Тарас Цимбалюк – творчій шлях, біографія актора

11.07.2024   13:28    23

Тарас Цимбалюк — один із найвідоміших українських акторів сучасності, який здобув популярність завдяки яскравим ролям у кіно та серіалах. Народився 16 грудня 1989 року в місті Городище Черкаської області. Ще з дитинства мав схильність до акторської майстерності, яку розвивав протягом усього життя.

Початок кар’єри

Цимбалюк закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, де почав робити перші кроки в акторській кар’єрі. Вже під час студентських років він співпрацював з Молодим театром та київським ТЮГом, а також знімався в епізодичних ролях у серіалах, таких як “Щоденники Темного” та “Повернення Мухтара”​​.

Успіх у кіно та на телебаченні

Однією з перших значущих робіт Тараса стала роль у серіалі “Останній Яничар”, після чого він знявся у проектах “Суперкопи” та “Фортечна”. Проте найбільшу популярність йому принесла роль Карпа Кайдаша у серіалі “Спіймати Кайдаша”. Цей проєкт став справжнім хітом українського телебачення, і саме завдяки йому Тарас здобув широке визнання та любов глядачів​.

Цимбалюк також зіграв головну роль у фільмі “Чорний ворон”, а серед його інших відомих робіт — роль антагоніста прокурора Іллі Левченка у серіалі “Розтин покаже-2″​​.

Особисте життя

Тарас Цимбалюк двічі був одружений. Перший шлюб відбувся під час його студентських років, але тривав лише кілька місяців. Другою дружиною актора стала стилістка Тіна Антоненко. Пропозицію Тіна отримала під час шоу “Танці із зірками”, але шлюб також тривав недовго — пара розлучилася на початку 2022 року. Наразі Тарас перебуває у відносинах з рестораторкою та блогеркою Світланою Готочкіною​​.

Цікаві факти

  1. Тарас має понад 45 татуювань, серед яких є ті, що мають особливий зміст — номер телефону покійної бабусі та підпис батька.
  2. У 2020 році він знявся у кліпі “Миг” російського гурту “Ленінград”, але зараз актор шкодує про це рішення і більше не планує співпрацювати з російськими артистами​.
  3. Під час війни в Україні Цимбалюк активно підтримує свою країну та допомагає волонтерам.

Висновок

Тарас Цимбалюк — талановитий актор, який зумів завоювати любов глядачів завдяки своїм яскравим ролям та харизмі. Його творчий шлях, наповнений різноманітними ролями та викликами, є прикладом відданості професії та любові до мистецтва. Наразі актор продовжує розвиватися і радувати своїх шанувальників новими ролями та проектами.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту