Валерія Жильова – королева української спідньої білизни

08.07.2024   19:13    28

Валерія Жильова, засновниця бренду Zhilyova Lingerie, є однією з найвідоміших і найуспішніших дизайнерок спідньої білизни в Україні. Вона зуміла створити бренд, який не лише підкорив серця українських жінок, але й здобув популярність за межами країни, ставши синонімом вишуканого смаку, естетики та витончених форм.

Початок кар’єри та створення бренду

Історія Zhilyova Lingerie почалася з маленького ательє індивідуального пошиву. Валерія не мала жодного досвіду в шитті, коли вирішила створити свій перший комплект білизни. Вона поділилася, що відправила фото свого творіння мамі, яка не була впевнена, чи це взагалі білизна. Проте Валерія не здалася і продовжила працювати. Її перші вироби були зроблені на звичайній швейній машинці, яку вона купила за 200 доларів​​.

Розвиток і успіх

Zhilyova Lingerie швидко здобула популярність завдяки унікальному дизайну та високій якості матеріалів. Валерія приділяла особливу увагу деталям і комфорту, що дозволило бренду зайняти своє місце на ринку. Бренд став відомим завдяки використанню кращих італійських та французьких тканин, що забезпечувало довговічність і комфорт виробів​.

Протягом п’яти років Zhilyova Lingerie активно використовувала соціальні мережі для просування своєї продукції. Instagram став ключовим майданчиком для демонстрації нових колекцій і спілкування з клієнтами. Це дозволило бренду залучити відомих українських зірок, таких як Анна Сєдокова та Віра Брежнєва, які стали постійними клієнтками бренду​​.

Унікальні особливості Zhilyova Lingerie

Zhilyova Lingerie виділяється не лише своїм дизайном, але й підходом до клієнтів. Валерія підкреслює важливість чесності та відкритості у відносинах з клієнтами. Вона завжди прагне зрозуміти потреби своїх покупців і створювати білизну, яка задовольняє їхні бажання і вимоги. Це дозволило бренду здобути довіру і лояльність клієнтів з різних куточків світу​​.

Бренд Zhilyova Lingerie пропонує широкий асортимент білизни, від класичних білих і чорних комплектів до яскравих і пастельних відтінків. Однією з фішок бренду є використання написів і вишивок на найінтимніших місцях, що додає виробам особливого шарму і сексуальності. Всі моделі створені з урахуванням останніх модних тенденцій і потреб сучасних жінок​.

Виклики та успіхи

Валерія Жильова завжди підкреслює, що успіх її бренду – це результат постійної праці і самовдосконалення. Вона зізнається, що на початку кар’єри не мала ні стратегії, ні досвіду керування бізнесом, проте вміння покладатися на себе і віра у свої сили допомогли їй подолати всі труднощі. Важливим аспектом успіху, за словами Валерії, є правильне розподілення бюджету і постійне реінвестування у бізнес. Це дозволило їй забезпечити стабільний розвиток бренду і досягти високих результатів​.

На сьогодні Zhilyova Lingerie – це успішний бренд, що має декілька магазинів, власний фото- та відеопродакшн і сильну команду професіоналів. Валерія Жильова продовжує працювати над новими колекціями і прагне робити жінок по всьому світу щасливими завдяки своїм унікальним виробам. Вона вважає, що кожна жінка заслуговує на якісну і красиву білизну, яка підкреслює її індивідуальність і додає впевненості у собі​.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту