Рівно три роки тому, 19 липня 2022-го через онкологічне захворювання відійшла в засвіти українська акторка й телеведуча Руслана Писанка. Аби вшанувати пам’ять покійної колеги, журналіст Костянтин Грубич поділився рідкісними світлинами артистки та розповів, якою вона закарбувалася в його пам’яті.
Зворушливий допис знаменитість оприлюднив на особистій сторінці у Facebook. Він зауважив, що Руслана Писанка залишалася енергійною навіть у ті часи, коли люди навколо неї втрачали сили.
“Три роки без Руслани. Життя несеться, а завжди заряджена на рух Писанка лише спостерігає зі своєї висоти на нашу суєту. Ми познайомилися з Русею десь у 1997 році, коли я запросив її на ток-шоу “Вибрики” як миттєву суперзірку прогнозу погоди. Тоді мені вона здалася напруженою, бо перед кількома сотнями підлітків у студії трішки нервувала. До початку. В процесі “ожила” і освоїлася, жартувала і впевнено відповідала”, – написав журналіст.
Як пригадав Костянтин Грубич, після знайомства із Русланою Писанкою він ще багато разів мав змогу зустрічатися із ведучою, однак найдовше вони спілкувалися під час знімання проєкту “Битва Українських Міст” у 2010 році. За словами журналіста, тоді артистка не боялася постати перед аудиторією у ненайкращому світлі та ніколи не втомлювалася підтримувати інших.
“У Буенос-Айресі Руслана Писанка не лише безстрашно долала лінію перешкод і не боялася вивалятися у багнюці на очах у всіх, вона влаштувала приготування українського борщу у парку, де днями відбувалися зйомки. Вона постійно керувала “масовкою” – нами ж, хто були і учасниками, і публікою на трибуні. Під вечір сил кричати вже не лишалося. У всіх, крім Русі, яка продовжувала скандувати і підтримувати ті команди, що були на змаганнях. Тобто, життєва енергія з неї била ключем завжди, коли в інших “батарейки” вже “сідали”, – поділився Костянтин Грубич.
Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України Руслана Писанка виїхала до Німеччини. В іноземній країні акторка мала би полікувати ногу, яку травмувала під час вистави, однак медики виявили у неї значно серйознішу хворобу – рак. Недуга швидко прогресувала і, на жаль, забрала життя ведучої 19 липня 2022 року. Чоловік Руслани Писанки – Ігор Ісаков – перевіз прах дружини в Україну.