Співачка KOLA – біографія від початку кар’єри до сьогодення

10.07.2024   18:49    22

Співачка KOLA, справжнє ім’я якої Анастасія Прудіус, є однією з яскравих зірок української музичної сцени. Її шлях до успіху розпочався з раннього дитинства і привів до значних досягнень у світі музики.

Ранні роки та початок кар’єри

Анастасія народилася в Харкові і з раннього дитинства мала пристрасть до музики. Її мати підтримувала її музичні здібності, що допомогло закласти основу для майбутньої кар’єри. Однак, справжній прорив стався після участі у телешоу “Голос країни”, де KOLA вперше була почута широкою аудиторією​​.

Переїзд до Києва

Перед початком шоу “Голос країни” KOLA вирішила переїхати до Києва. Це було важливим кроком у її кар’єрі, який дозволив знайти нові можливості для розвитку та зростання. Спочатку її життя в столиці не було легким – вона виступала в ресторанах, де не завжди була почута, проте саме цей досвід допоміг їй розвинути свій музичний стиль і знайти впевненість у собі.

Музичний прорив

KOLA отримала визнання завдяки своїм синглам, серед яких особливо виділяється “Чи разом?”. Ця пісня стала вірусною і привернула увагу багатьох слухачів. Її музична команда, зокрема саундпродюсер Ваньок Кліменко, допомогла створити унікальне звучання, яке відрізняє KOLA від інших виконавців. Важливим моментом у її кар’єрі став також проєкт “Танці з зірками”, який дав їй ще більше впевненості і популярності​.

Творчість та особисте життя

KOLA відома своєю щирістю та відкритістю. Вона не боїться говорити про свої недоліки і вважає, що це робить її унікальною. Її музика відображає ці особисті переконання і намагається донести до слухачів важливість прийняття себе такими, якими ми є. KOLA активно працює над новими піснями, планує продовжувати виступи на благодійних концертах і підтримувати Україну у цей складний час​​.

Плани на майбутнє

Незважаючи на вже досягнуті успіхи, KOLA продовжує працювати над собою та своєю музикою. Вона мріє писати ще більше пісень, які будуть допомагати людям, і активно підтримувати українську музику. Її головною метою є не лише створення музики, але й допомога тим, хто цього потребує, через свою творчість та участь у благодійних проєктах​​.

KOLA є прикладом того, як наполегливість і віра в себе можуть привести до великих досягнень. Її шлях до успіху не був легким, але завдяки своїй наполегливості та підтримці близьких вона змогла стати однією з найвідоміших співачок в Україні.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту