Светлана Бевза – українська дизайнерка яка підкорила світ високої моди

09.07.2024   16:12    34

Світлана Бевза — одна з найвідоміших українських дизайнерок, яка завоювала визнання на міжнародній модній арені. Засновниця бренду BEVZA, вона є улюбленицею багатьох знаменитостей і зірок шоу-бізнесу.

Світлана Бевза почала свій шлях у модній індустрії у 2006 році, коли заснувала власний бренд BEVZA. Її колекції відрізняються мінімалістичним стилем, чіткими лініями та елегантною простотою. Вже за кілька років її бренд став одним із найпопулярніших в Україні. У 2013 році дизайнерка здобула нагороду в номінації “Найкращий дизайнер жіночого одягу” на премії Best Fashion Awards, а наступного року BEVZA став першим українським брендом, який вийшов у фінал Vogue Talents у Мілані​​.

Одним із важливих моментів кар’єри Світлани стало її дебют на Тижні моди в Нью-Йорку у 2017 році. Відтоді її колекції регулярно представляються на цьому престижному заході, що дозволило їй привернути увагу світової модної спільноти та залучити до своїх клієнтів таких зірок, як Софі Тернер, Кім Кардаш’ян, Емілі Ратаковські та інших відомих персон​​.

Колекції Світлани часто включають унікальні елементи, які відображають українську культуру та сучасні реалії. Наприклад, колекція сезону весна-літо 2018 під назвою Realitics містила трансформовані військові елементи, що символізують сучасну реальність в Україні. Дизайнерка використовувала бронежилети як об’ємні жилети поверх шовкових суконь, поєднуючи традиційний мінімалізм з символічними елементами​​.

Світлана Бевза також активно підтримує національні символи у своїх колекціях. Наприклад, на одному з показів у Нью-Йорку вона представила образи, що символізують надію на мир і свободу, використовуючи білий колір і символічні аксесуари у вигляді яєць, які означають життя та новий початок​​.

У 2023 році Світлана Бевза стала однією з небагатьох українських дизайнерів, яких запросили на престижний бал Інституту костюма Met Gala у Нью-Йорку. Цей захід є однією з найголовніших подій у світі моди, і участь у ньому підтверджує високий статус дизайнера на міжнародній арені. На цьому заході вона представила сукню у чорно-білих тонах, доповнену білосніжною накидкою з шовкового пір’я, що символізує мир та свободу​​.

Світлана Бевза продовжує розвивати свій бренд і представляти українську моду на світовій арені, підтверджуючи статус однієї з найвпливовіших дизайнерок сучасності. Її творчість поєднує у собі елегантність, мінімалізм та глибокий символізм, що робить її роботи впізнаваними та унікальними.  • Контакти
  • Політика конфіденційності
  • Карта сайту